مشاوره و سفارش

انواع ترشیجات و ترشی سیر

یکی از مواد مفیدی که در تهیه ترشی بکار می روند ، از سبزیجات و میوه جات هستند که خواص تغذیه ای فراوانی دارند. در تهیه ترشیجات از حرارت استفاده نمی شود بنابراین خواص تغذیه ای آنها حفظ می شود. طعم ترش ترشیجات می تواند در اثر اسید تولیدشده در طی تخمیر باشد . فرآیند تخمیر در اثر فعالیت باکتری های لاکتوباسیل می باشد که سبب تولید ویتامین های گروه ب که بر سلامتی دستگاه گوارش نقش زیادی دارند ، می شود.

انواع سبزیجات خشک

سبزی خشک مجموعه ای از سبزی های خوراکی و خوش عطری است که در تهیه غذاهای مختلف استفاده می شود و باعث خوشمزه تر شدن غذاهای شما می گردد..

رب انار

رب انار سرشار از ترکیباتی به نام ” پلی فنول ” ها است که باعث پایین آمدن کلسترول بد خون یعنی LDL شده و اجازه نمی دهد صفحات چربی در عروق تولید شوند. مقدار زیاد کلسترول در شریان ها باعث سخت شدن آن ها می شود و ممکن است منجر به اختلالات قلبی شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع سبزیجات خشک-سفارشیموجودتماس بگیرید
رب انار-سفارشیموجودتماس بگیرید
ترشیجات-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه دادیز

۰۹۱۲۰۰۸۹۲۸۸

واتساپ

کلیک کنید

درباره ما :

مجموعه تجاری دادیز در زمینه تامین خرد و عمده انواع مواد غذایی در بازار فعالیت می کند. این مواد غذایی شامل انواع سبزیجات خشک فله و بسته بندی، انواع رب انار شرکتی و سنتی و ترشی سیر فله و شیشه ای و همچنین رب انار و ترشیجات تک نفره رستورانی هستند. این مجموعه علاوه بر تامین بازارهای داخلی سراسر کشور، توانایی تامین این مواد غذایی را برای صادرات به کشورهای دور و نزدیک را نیز دارد.

مدیر مجموعه دادیز

مهسا محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!