مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید سیر ترشی کاراملی فله

آنچه در این مقاله میخوانید...

روش تهیه سیر ترشیفروشنده سیر ترشی کاراملی فله

بازار خرید سیر ترشی کاراملی فله با نزدیک شدن به پاییزوزمستان مشتریان زیادی پیدامی کند.فروش سیر ترشی خانگی در بازارچه های سنتی و میادین تره بار به صورت روزانه در تمامی شهر های ایران صورت میگیرد. البته لازم به ذکر است قیمت تهیه سیر ترشی خانگی به علت کیفیت مواد اولیه و نوع سرکه به کار گرفته شده از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

بازار خرید سیر ترشی کاراملی فله

روش تهیه سیر ترشی

روش تهیه سیر ترشی نحوه تهیه سیر ترشی با سرکه سفید بدین گونه است که ابتداسیر‌ها را تمیز می‌کنیم. بعد همه سیر‌ها را پوست می‌گیرم و حبه می‌کنیم. یک شیشه انتخاب می‌کنیم و سیر‌ها را داخل شیشه می‌ریزیم. بعد سرکه سفید و نمک و شکر را مخلوط کرده و روی سیرهامی‌ریزیم تا روی سیر‌ها را بگیرد. در شیشه را خوب می‌بندیم و این سیرترشی پس از ۲ ماه آماده می‌شود. سیرترشی را هر چقدر بیشتر بگذارید خوشمزه‌تر می‌شود. ۵ روش طلایی و متفاوت برای تهیه سیر ترشی نکته: بهتر است که این سیرترشی در کنار پنجره جایی که در معرض آفتاب است قرار داده شود، چون سیرترشی تردتر و خوشمزه‌تر می‌شود.
در این میان نیز می توان خانه دار هایی را پیدا کرد که در باغ خود سیر را کاشته و از همان سیر برای تولید ترشی سیر استفاده می کنند. چنانچه به بازارچه های سنتی، هفتگی و یا میادین تره بار مراجعه کنید مطمئناً خانم هایی را می بینید که به فروش ترشی سیر می پردازند. با این وجود بیشتر تولید کنندگان ترشی سیر خانگی در مکان های عمومی و بازارچه های سنتی حضور نمی یابد و اقدام به فروش ترشی سیر از طریق شبکه های اجتماعی و یا معرفی از طرف آشنایان می پردازند.

فروشنده سیر ترشی کاراملی فله

فروشنده سیر ترشی کاراملی فله اگر به دنبال قیمت مناسب فروشنده سیر ترشی فله و مرواریدی و کاراملی همدان و طارم هستید با ما همراه شوید. سیر ترشی یکی از خوشمزه ترین انواع چاشنی در کنار غذاهای ایرانی می باشد که افراد زیادی به دلیل خواص بسیار مفید سیر خواهان آن می باشند. سیر ترشی مروارید، گل سیر، حبه با پوست سیر، سیرترشی کاراملی و غیر کاراملی همگی از انواع سیرهای ۱ تا۵ ساله این مرکز می باشد که در پایین ترین قیمت روز بازار به صورت فله و شیشه شده به مشتریان عمده داخلی و خارجی عرضه می گردد.

در گذشته های دور انسانها به دلیل نداشتن تجهیزات مناسب برای نگهداری مواد غذایی دنبال روشی بودند که بتوانند مواد غذایی بخصوص محصولات گیاهی خود را برای فصول سرد سال یا برای مسافرت های طولانی ذخیره کرده و بتوانند از آن استفاده کنند. تاریخچه ترشی انداختن در ایران به زمان قوم ماد بر میگردد. ولی تولید صنعتی ترشی سیر قدمتی کمتر از ۷۰ سال در ایران دارد. و امروزه صنایع تولیدی ترشی به بخش بزرگی از صنعت غذایی ما تبدیل شده و بخش زیادی از آن به کشورهای همسایه و کشورهای آسیای مرکزی و اروپا صادر میشود.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!