مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سیر ترشی کاراملی فله

آنچه در این مقاله میخوانید...

نحوه تهیه سیر ترشیپخش سیر ترشی کاراملی فله

فروش سیر ترشی کاراملی فله ای در بازار موجود است که توسط مغازه های ترشیجات و فروشگاه ها و بازارچه ها به فروش می رسد و از نوع با کیفیت و مرغوب می باشند که اکثراً به صورت فله ای می باشند و دارای قیمتی نسبتاً گران تر از عمده ای هستند که بسیار مورد مصرف قرار می گیرند و دارای خاصیت فراوان می باشند، و متناسب با ذائقه افراد با نوع سرکه متفاوت به فروش می رسند.

فروش سیر ترشی کاراملی فله

نحوه تهیه سیر ترشی

نحوه تهیه سیر ترشی در ایران سیر ترشی نیز بسیار مورد مصرف قرار می گیرد و افراد زیادی به آن علاقه مند هستند و طعم آن را دوست دارند و برخی نیز اصلأ علاقه ای به آن ندارند, سیر ترشی دارای نحوه تهیه متفاوتی می باشد البته بت زیاد و کم کردن برخی مواد به آن طعم و رنگ متفاوتی را می دهند.

در تهیه سیر ترشی باید ابتدا مقداری سیر خشک را در حد مصرف و توان خود تهیه کرد و پوست رویی آن را جدا کرد به طوری که دانه ها به شکل بته باقی بمانند و کاملاً سالم باشند دارای سیر خراب نباشند چون باعث کپک می شوند و باقی اضافات را بگیرید .

بعد به مقدار لازم سرکه سیب طبیعی نیاز دارید البته از نوع های دیگر نیز می توان استفاده کرد برخی در سیر هفت ساله شیره خرما می ریزند تا طعم خاصی به خودش بگیرد و اضافه کردن مواد اضافی به ذائقه خود مصرف کننده می باشد که دوست دارد چه طعمی داشته باشد.

و نیاز به مقداری نمک نیز می باشد، بعد از تهیه این وسایل نیاز به دبه یا شیشه می باشد که مواد را داخل آن ریخت ابتدا بته های سیر را درون شیشه یا دبه چیده بدون فضای خالی باشد، بعد سرکه را با نمک حل کرده و روی آن ریخته ابتدا بگذارید وند روز درب آن باز باشد زیرا احتمال گاز کردن وجود دارد و بعد از چند روز اگر سرکه کم شده بود آن مقدار را پر کرده و درب آن را محکم ببندید تا زمانی که می رسد باید باز نشود ولی گاهی از روی دبه یا شیشه سری بزنید که کپک نزند .

معمولاً ترشی سیر به مدت هفت سال می رسد اما می توانید از شش یا هفت ماه نیز آن را باز کرد و نوش جان کنید.

پخش سیر ترشی کاراملی فله

پخش سیر ترشی کاراملی فله پخش سیر ترشی کاراملی فله ای به صورت مستقیم انجام می شود و در بسته بندی متفاوت و به صورت فله ای می باشند، که برخی از آن ها با پوست و برخی دیگر نیز بدون پوست می باشند و در پخش سیر بسیاری از واسطه ها ی متعدد وجود دارند.

پخش سیر ترشی باید با برند و کیفیت بسیار خوب به خریداران و مشتریان باشد و از مزه و طعم عالی و دلچسبی برخودار باشند که بازار ایران قابلیت و آمادگی پخش سیر ترشی کاراملی فله ای را به صورت فراوان دارد و پخش این محصول در داخل و خارج از کشور انجام می گیرد.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!
ofsyzww
lcloaiogt
xvnpldcnh
snjwdkooh
zaulassf
dobunddhz
aemwpdy
qgbiuxfo
lhesaobx
icwrdzchx
xykropa
vdhybai
hjryphfsfd
bitvfyy
qqzbidcfan