مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ترشی سیر صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید...

بررسی کیفیت ترشی سیر صادراتیمراکز فروش ترشی سیر صادراتی

ترشی سیر صادراتی یکی ازچاشنی های لذیذ ومفید برای بدن درکناردیگرغذاهابه شمارمی رود.ترکیب شده از سیر،سرکه ونمک وکمی آب میباشد. ترشی سیردر نمونه های مختلف،کهنه وهفت ساله و یک ساله خریده میشود. انواع ترشی سیرعبارتنداز:ترشی سیر با پوست،سیر ترشی با پوست و دان شده،ترشی سیر تهیه شده بدون پوست یا سیر مروارید.

افراد زیادی بادرنظرگرفتن کیفیت ترشی سیر صادراتی در بازار های ایرانی برای خرید ترشی سیر، اقدام می کنند زیرا به خوبی از خواص درمانی آن ها اطلاع دارند.فروش سیر ترشی در بازار به قیمت های متفاوت انجام می شود که اغلب فروش با قیمت تویدی را ترجیح می دهند که قیمت ها به نصف کاهش می یابد.

خرید ترشی سیر صادراتی

بررسی کیفیت ترشی سیر صادراتی

بررسی کیفیت ترشی سیر صادراتی دررابطه باکیفیت ترشی سیرمیتوان عوامل زیادی رادرنظرگرفت.سیر ها از نظر رنگ ، اندازه و هم چنین کیفیت با یکدیگر متفاوت می باشند.سیرسفید که تولید این نوع سیر در کشور ایران بسیار متداول بوده و جزو پرمصرف ترین سیر ها می باشد.

سیرصورتی که ازمزیتهای این نوع، نسبت به نوع قبلی مقاوم بودن آن در مقابل هوای سرد و رطوبت می باشد.

وسیرقرمز،این سیر بیشتر در مناطق جنوب کشور یافت می شود و نسبت به سیرهای دیگر این سیر تند تر می باشد.

ازلحاظ کیفی ترشی سیر،هرچه ترکیبات آرماتیک (آرماتیک به معنی خوش بو و معطر است) سیر بیشتر باشد، سیر تازه تر و خاص تر است، این در حالی است که سیر ترشی معطر دارای خواص و ویژگی نزدیک به سیر تازه را خواهد داشت. اما انواع دیگر سیر ترشی، مانند سیر پخته یا سرخ شده، ۴۰ تا ۷۰ درصد از خواص خود را از دست می دهند، زیرا هنگام ایجاد این تغییرات مقدار زیادی مواد مغذی و عطر و طعم خود را از دست می دهندوکیفیت اصلی خودراازدست می دهند.سیر ترشی معطر، که ترکیبات گوگرد آن از بین نمی رود، برای بدن مفیدتر است.

ازخواص بی نظیرترشی سیرباکیفیت میتوان گفت:سیر ترشی برای بیماران قلبی که فشار خون بالا دارند مفید می باشد. همچنین افراد مبتلا به یبوست، فشار خون پایین، بواسیر، آلرژی و ضعف معده باید از سیر ترشی به جای سیر استفاده کنند.ترشی سیر باکیفیت ضد ویروس، ضد سرطان، دفع سموم از کبد و تسریع روند هضم از دیگر ویژگی های سیرترشی است ومصرف آن مفیداست.

مراکز فروش ترشی سیر صادراتی

مراکز فروش ترشی سیر صادراتی مراکز فروش ترشی سیر در بسته بندی شیشه ای و فله در اشکال مختلف،با قیمت های مناسب،محصول خودراعرضه می نمایند.

ترشی سیر در فروشگاه های عرضه کننده دارای قیمت های فروش متفاوتی است،چون کیفیت آن ها با هم یکسان نیست.

فروش ترشی سیر در بازار به قیمت های متفاوت انجام می شود که اغلب فروش با قیمت تویدی را ترجیح می دهند که قیمت ها به نصف کاهش می یابد.لازم به ذکراست قیمت فروش سیر ترشی صادراتی با قیمت فروش سیر ترشی در داخل کشور متفاوت می باشد.قیمت فروش یک شیشه سیر ترشی در داخل ایران کمتر از نصف مبلغ فروش صادراتی آن می باشد.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!