مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع اعلام قیمت انواع سیر ترشی فله

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع سیر ترشی پر فروشقیمت سیر ترشی فلهفروش عمده سیر ترشی فله
قیمت سیر ترشی فله

قیمت سیر ترشی فله در بازار ترشی به این بستگی دارد که آیا ترشی سیر تازه یا چند ساله یا به اصطلاح کهنه است. ترشی سیر فله تنوع بالایی در بازار دارد و به قیمت کیلویی و در دبه به فروش می رسد.

قیمت سیر ترشی فله

انواع سیر ترشی پر فروش

ترشی سیر سفید بدون پوست، ترشی گل سیر و ترشی سیر قرمز از پرفروش ترین ترشی هایی هستند که به صورت فله در بازار عرضه می شوند. تولید ترشی سیر در کارخانجات به روش صنعتی انجام می شود‌. علاوه بر روش های صنعتی، تولید ترشی سیر به شکل سنتی نیز رواج بسیار بالایی در بین کشاورزان سیر کار دارد‌.

در تولید ترشی سیر سنتی از انواع رب انار و شیره برای خوشمزه کردن آن استفاده می شود.

قیمت سیر ترشی فله

سیر ترشی فله به صورت دبه های ۱۰، ۱۵ و ۲۰ کیلویی به فروش می رسد. قیمت پایه سیر ترشی فله به کیلو بیان می شود و سپس با توجه به حجم خرید مشتری، قیمت آن تا حدودی تغییر می کند. خریدهای عمده سیر ترشی در مقادیر بالای ۱۰۰ کیلو و نیز در تناژ شامل تخفیف می شود و در کاهش قیمت سیر ترشی فله تاثیر گذار است.

قیمت سیر ترشی فله

فروش عمده سیر ترشی فله

فروش عمده سیر ترشی فله در مرکزی انجام می شود که تولید این محصول انجام می گیرد. تولیدی سیر ترشی کارخانه ای و سنتی، با حجم بالای تولید روزانه، مرجع فروش عمده سیر ترشی فله است. در تولیدی سیر ترشی، قیمت این محصول ارزان ترین قیمت بازار است و مشتری می تواند به قیمت پایه و کف قیمت تولیدی ترشی سیر فله را خریداری کند.

برای اطلاع از قیمت انواع ترشی سیر فله و چگونگی خرید عمده می توانید با کارشناس و مشاور فروش سایت ترشی ارتباط بگیرید.از طریق سایت ترشی، انواع سیر ترشی تازه و کهنه را می توانید به صورت مستقیم از تولیدی خریداری کنید.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!