مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر

آنچه در این مقاله میخوانید...

طرز تهیه ترشی بادمجان شکم پر خانگی
ترشی بادمجان شکم پر

ترشی بادمجان به صورت های مختلف تهیه می شود که یک مورد آن ترشی بادمجان شکم پر می باشد. در کشور مراکزی برای خرید و فروش ترشی بادمجان شکم پر وجود دارد.
ترشی بادمجان شکم پر در گروه ترشیجات جای دارد که بسیار پرمصرف است و مزه خوبی دارد. مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر در بسیاری از مناطق کشور در دسترس است.

مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر، بهترین و خوشمزه ترین ترشی بادمجان شکم پر خانگی را با قیمت ارزان و به صرفه به فروش می رساند. در این مرکز مبادلات ترشیجات متنوع خانگی و علی الخصوص ترشی بادمجان شکم پر، روزانه به میزان بالایی انجام می شود.

ترشی بادمجان شکم پر

ترشی بادمجان در تنوع زیادی تولید می شود. بهترین و پرطرفدارترین نوع ترشی بادمجان، ترشی بادمجان شکم پر است. مخصوصا اینکه خانگی هم باشد و در خانه فرصت لازم را برای عمل آمدن و رسیدن داشته باشد و از انواع سبزیجات خوش رنگ و بو نیز در تهیه آن استفاده شده باشد.

ترشی بادمجان شکم پر

طرز تهیه ترشی بادمجان شکم پر خانگی

ابتدا بادمجان ها را در محلول آب سرکه می جوشانند البته چند غل بخورد کافیست. سپس آب سرکه که تلخی بادمجان را گرفته را دور می ریزند و بادمجان ها را پس از اینکه آب  انها کاملا گرفته شد شکاف می دهند و در شکم آن ها مخلوطی از سبزیجات خوش عطر مثل سیر و جعفری و ترخون قرار می دهند. سپس این بادمجان ها را در سرکه قرار داده و به آن ها نمک اضافه می کنند و در ظروف دربسته قرار می دهند تا برسد. در برخی مناطق کشورمان رایج است که در مراحل پایانی مقداری شیره به ترشی بادمجان اضافه می کنند که باعث می شود ترشی بادمجان فوق العاده خوشمزه شود.

مرکز خرید و فروش عمده ترشی بادمجان شکم پر، بهترین ترشی بادمجان خانگی خوشمزه را در حجم های بالا خرید و فروش می کند.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!