مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ترشی خانگی در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید...

جلوگیری ازکپک زدن ترشی خانگی:
قیمت ترشی خانگی در بازار

قیمت ترشی خانگی از تنوع زیادی در بازار برخوردار است. ترشی خانگی، بسیار خوشمزه بوده و در کنار انواع غذاها مورد استفاده خانواده ها قرار می گیرد. همان طور که می دانید ترشی خانگی، نوعی ماده غذایی است؛ که با تنوع بی نظیری از لحاظ طعم و قیمت در بازار مواد غذایی عرضه می شود. ترشی خانگی معمولا اسید و نمک کمتری داد و از این نظر برای مصرف کنندگان، سالم تر خواهد بود.

در کشور ما، در استان های مختلف، انواع فراوانی از ترشی، با توجه به مواد قابل دسترس افراد یافت می شود. ترشی یک نوع مزه در کنار غذا است. قیمت ترشی خانگی در بازار با توجه به قیمت مواد آن تعیین می شود. زنان خانه دار ترشی های متنوعی درست می کنند. ترشی هایی اعم از ترشی لیته، ترشی کلم قرمز، ترشی مخلوط، ترشی میوه و…پس در می یابیم کهبرای درست کردن ترشی از هر میوه و سبزی ای می توان بهره برد.

جلوگیری ازکپک زدن ترشی خانگی:

علت گپگ زدن ترشی خانگی آن است که در هنگام تهیه ترشی، مواد و سبزیجات استفاده شده تر هستند و نیز سرکه استفاده شده خالص نمی باشد. در صورتی که از سرکه خالص و مواد خشک شده استفاده شود، ترشی هیچ زمانی کپک نخواهد زد. حتی اگر مواد و سبزیجات را قبل از انداختن در سرکه شستشو دهند و ا در آب و سرکه بجوشانند، ازم است تا صبر کند تا آب و نم سبزیجات کامل ازبین برود و سپس آن ها را در داخل سرکه بریزند.

مرکز ترشی خانگی

انواع ترشی خانگی را می توان در میان سفره های ایرانی مشاهده کرد. به نظر می رسد؛ که این چاشنی خوشمزه، همواره بخش جدایی ناپذیر سبد غذایی خانوارهای ایرانی بوده است. قیمت ترشی های خانگی موجود در بازار نیز با توجه به تنوع بی نظیر آنها، مختلف بوده و با توجه به مواد به کار رفته، نوع سرکه و موارد دیگر، متفاوت است.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دادیز شما را به خرید بهترین انواع سبزیجات خشک، رب انار و ترشیجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!